domek mazury

Apartamenty

Nowoczesne apartamenty w domku na Mazurach

Oferujemy Państwu pobyt w niezwykle przytulnych i przestronnych pokojach, których domowa atmosfera sprawi, że poczujecie się Państwu u nas komfortowo.

W domku Platinum o powierzchni ok 200 m2 do Państwa dyspozycji oddajemy 4 przestronne i elegancko urządzone pokoje z pełnym wyposażeniem. Niezapomniane wczasy spędzą w nich Państwo dzięki jasnym, pełnym słońca i przestrzeni wnętrzom oraz funkcjonalnemu rozkładowi pomieszczeń.

W każdym pokoju naszego domku na Mazurach znajduje się łazienka oraz balkon, z którego można podziwiać zachwycającą panoramę okolicy,telewizor z płaskim ekranem oraz dostep  do wi-fi

W części sypialnianej – w zależności od pokoju – znajduje się łoże małżeńskie lub rozkładana dwuosobowa sofa. Z dwóch pokoi na piętrze prowdzą schody  do dodatkowych pokoi na poddaszu. W każdym z nich znajdują sie dwa pojedyńcze łózka, co jest ciekawą propozycją zwłaszcza dla dzieci a rodzicom zapewnia pełną niezależność w pokoju.  Wszystkie pomieszczenia wyróżniają się zaciszną atmosferą umożliwiającą udany wypoczynek oraz dbałością o każdy szczegół wyposażenia, dzięki czemu będziecie Państwo mogli poczuć się u nas jak u siebie w domu.

Dodatkowo w salonie, w części wspólnej znajdziecie Państwo dwuosobową rozkładaną sofe.